Επιτυχόντες σχολικού έτους 2013-2014

 

  1. ΑΓΑΘΟΥ ΑΝΝΑ:ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΜΠ
  2. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  3. ΑΝΔΡΕΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΛΑΡΑΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
  4. ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΣΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΠΘ
  5. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  6. ΒΟΛΤΕΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ: ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΟΠΑ
  7. ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
  8. ΔΟΡΙΖΑ ΚΑΛΗ ΑΝΝΑ: ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
  9. ΔΟΡΙΖΑ ΟΛΓΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
  10. ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΒΕΛΥΝ:ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
  11. ΚΑΜΗΛΑΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ:ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ
  12. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣΑΝΔΡΕΑΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
  13. ΚΡΑΪ ΜΑΡΙΝΕΛΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) - ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
  14. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ  ΧΡΥΣΑΝΝΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
  15. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥΤΖΟΑΝΝΑ ΓΙΟΥΛΙΑΝΕ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
  16. ΛΙΟΝΑΤΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) - ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  17. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ:ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  18. ΜΑΡΙΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ:ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
  19. ΜΙΝΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ:ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
  20. ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ:ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
  21. ΠΑΛΗΜΕΡΗΣ ΘΩΜΑΣ: ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  22. ΠΟΛΥΔΩΡΑΤΟΥΕΥΓΕΝΙΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
  23. ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ:ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  24. ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ: ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
  25. ΣΤΕΛΙΑΝΕΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
  26. ΣΤΕΡΓΙΟΥΑΔΑΜΑΝΤΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
  27. ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) - ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  28. ΤΖΑΝΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) -ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  29. ΧΑΣΑΝΑΛΙΑΪ ΕΛΙΣΑΪΤ: ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
  30. ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

Στην κατηγορία 10% πέτυχαν οι Βερβέρης Κωνσταντίνος (Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης,  Αλεξανδρούπολης) και Παγουλάτος Ιωάννης (Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης Βόλου)

Πολλά συγχαρητήρια στους υποψήφιους του σχολείου μας που πέτυχαν στα ΑΕΙ - ΤΕΙ.

1. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 90 % [Με πανελλαδικές εξετάσεις]

 

Πρόσθετες πληροφορίες